fbpx

Novinky ze společnosti

Veľtrh farieb Colorlak v Demänovskej doline

Jeden krásny aprílový štvrtok, konkrétne 19.4.2018 sa v Demänovskej doline v hoteli Chopok stretli priatelia, obchodní partneri spoločnosti Colorlak a úžasní ľudia na Veľtrhu farieb organizovaného práve výrobcom náterových hmôt, spoločnosťou Colorlak zo Starého Města na Morave.

V rámci rozsiahleho programu sme pre našich hostí pripravili množstvo zaujímavých informácií, prezentácií a praktických aplikácií našich náterových hmôt.Naši kolegovia z výskumno-vývojového oddelenia fyzicky prezentovali testovanie a meranie rôznych vlastností náterových hmôt na prístrojoch, ktoré používajú pri svojej práci.Večer bola príležitosť oddýchnuť si pri exkluzívnom koncerte Márie Čírovej so sláčikovým kvartetom, vytancovať sa pri skvelej kapele Replay Band alebo si v kľude posedieť pri družnom rozhovore a pohári dobrého sektu.

Všetkým našim hosťom, kolegom, personálu hotela Chopok, skvelým hudobníkom a pánovi karikaturistovi veľmi pekne ďakujeme za vytvorenie skvelej nálady a priateľskej atmosféry počas celej akcie.

 

za obchodný tím COLORLAK SK
Ing. Miroslav Piršel, konateľ spoločnosti

Novinky

Colorlak oslavuje 95.narodeniny

Colorlak oslavuje svoje 95. Narodeniny a my by sme Vám radi priblížili zaujímavosti z našej firmy, ktoré sa za toto obdobie udiali. Všetky míľniky z histórie Colorlaku nájdete v tomto albume. Číst více