fbpx

Novinky zo spoločnosti

Colorlak oslavuje 95.narodeniny

Colorlak oslavuje svoje 95. Narodeniny a my by sme Vám radi priblížili zaujímavosti z našej firmy, ktoré sa za toto obdobie udiali. Všetky míľniky z histórie Colorlaku nájdete v tomto albume.

Výrobná hala rozpúšťadlových náterových hmôt

Obrázok 4 z 6

V 1985-tom bola dokončená rozsiahla prestavba výrobného závodu. Boli postavené nové objekty FSNH (výrobné a skladové priestory), sklad obalov, čistička odpadových vôd, úpravovňa odpadu, budova požiarneho útvaru a sociálna budova. V roku 1995 sa technológia rozšírila o novú linku na výrobu vodouriediteľných náterových hmôt. Významný bol rok 2005, kedy je technológia výroby rozšírená o priemyselný tónovací automat (PTA). Na tomto pracovisku je možné realizovať zákazky širokej škály farebných odtieňov do 24 hod v množstve od 10 kg. 1. 7. 2005 COLORLAK kupuje 100% akcií veľkoobchodu PANTER COLOR. O rok neskôr kupuje prvú maloobchodnú sieť predajní na Slovensku, FEB, s.r.o. Tú rozširuje odkúpením spoločností Technicolor a Lemas o pár mesiacov neskôr. K 1.1.2009 prebehla fúzia všetkých týchto spoločnosti na Slovensku do jednej spoločnosti COLORLAK SK, s.r.o., ktorá je 100%-ou dcérskou spoločnosťou tohto popredného výrobcu náterových hmôt. Na Slovensku COLORLAK SK aktuálne prevádzkuje 18 maloobchodných predajní a 2 veľkoobchodné sklady.

Novinky

Colorlak oslavuje 95.narodeniny

Colorlak oslavuje svoje 95. Narodeniny a my by sme Vám radi priblížili zaujímavosti z našej firmy, ktoré sa za toto obdobie udiali. Všetky míľniky z histórie Colorlaku nájdete v tomto albume. Číst více